wyszukiwarka
 


v

 

Dane kontaktowe

AWIKOM NIERUCHOMOŚCI
Anna Jankowska

ul.Kościuszki 17/19 lokal nr 8
05-825 Grodzisk Mazowiecki

tel. 500 28 28 61
tel. 600 87 61 87
 

godz. otwarcia
pon-pt: 10:00-18.00

e-mail: biuro@awikom.pl

Oddział w Skierniewicach

ul.Sobieskiego 3C
96-100 Skierniewice

tel. 53 55 78 222
godz. pracy:
pn-pt 10.00-17.00
sobota 9.00-13.00

 

Kredyty

A | A | A

Naszym zaufanym partnerem jest firma Amtrust Group, obecna na rynku doradztwa finansowego już od ponad pięciu lat. Amtrust Group współpracuje obecnie z ponad 25 bankami, dzięki czemu każdy Klient znajdzie tu ofertę kredytową dostosowaną do jego osobistych wymagań.

Dlaczego warto skorzystać z doradztwa finansowego Amtrust Group?

Bezpłatne doradztwo! Korzystanie z usług naszych doradców jest bezpłatne. Jeśli zdecydujecie się Państwo zaciągać kredyt hipoteczny za pośrednictwem naszej firmy, wszelkie opłaty i prowizje będą tej samej wysokości, jak przy podpisywaniu umów bezpośrednio z bankami. Co więcej, Amtrust ma możliwość negocjowania indywidualnych warunków kredytu dla swoich klientów.

Dowolna pora i czas spotkania! Współpraca z Amtrust to oszczędność czasu. Doradca spotka się z Państwem w dogodnej dla Was porze i miejscu dzięki czemu zaoszczędzicie cenny czas. Spotkanie, po wcześniejszym umówieniu, może odbyć się również u Państwa w domu, biurze lub innym, dowolnym miejscu.

Doradzamy obiektywnie! Nie jesteśmy związani kapitałowo z jakąkolwiek instytucją finansową. Dlatego nasze doradztwo jest obiektywne. Jeśli polecamy klientowi jakiś bank, wiemy po prostu, że jego oferta jest dla klienta najlepsza i optymalna.

Indywidualna opieka! Nasi doradcy mają wieloletnie doświadczenie w kontaktach z bankami, wiedząc na co należy zwrócić uwagę, jakie dokumenty przygotować. Dzięki indywidualnej opiece doradcy oraz utrzymywaniu bardzo dobrych relacji z bankami szybko i skutecznie otrzymają Państwo pozytywnie rozpatrzony wniosek kredytowy i staną się właścicielami Swojej nieruchomości.

Skontaktuj się z doradcą Amtrust Group
Anita Wawryszczuk
Horizon Plaza, ul. Domaniewska 39 a, 02-672 Warszawa
tel: 504 941 662
email: a.wawryszczuk@amtrust-group.com
www.amtrust-group.pl


Pozostałe tematy

Wszelkie podane przez Pośrednika informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego

Przejdź do góry strony

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem