Grodzisk Mazowiecki
mieszkanie na wynajem

AKM-MW-55559

DO WYNAJĘCIA : Bardzo przytulne,  rozkładowe mieszkanie o pow. 49,24 m 2  z balkonem w Grodzisku Mazowieckim przy ul. Żydowskiej  Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęty AGD i RTV  ( lodówko-zamrażarka, zmywarka, okap, pralka ,piekarnik, płyta indukcyjna, ...

Powierzchnia
49,24 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
62,96 zł
cena 3 100 
mieszkanie na wynajem - Grodzisk Mazowiecki

Skierniewice
mieszkanie na sprzedaż

AKM-MS-55558

Bardzo ładne słoneczne mieszkanie (wschód/zachód), czteropokojowe o powierzchni 85,4m2. Położone w Skierniewicach ul. Reymonta na trzecim piętrze. Wygodny i funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Cztery pokoje (22,4 m2, 9,14 m2 i dwa po (10,26 m2). Widna kuchnia z spiżarnią ...

Powierzchnia
85,40 m2
Piętro
3
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
8 000,00 zł
cena 683 200 
mieszkanie na sprzedaż - Skierniewice

Grodzisk Mazowiecki (gw), Odrano-Wola
działka na sprzedaż

AKM-GS-55557

Położona w Odrano Woli ładna, sucha działka budowlana o powierzchni 2000m i wymiarach 18 x 110m.  Dla części działki o pow. 800m wydano warunki zabudowy na budowę domu mieszkalnego - parterowego z użytkowym poddaszem o powierzchni zabudowy do 200m. Na pozostałej części ...

Powierzchnia
2 000,00 m2
Cena za m2
395,00 zł
cena 790 000 
działka na sprzedaż - Grodzisk Mazowiecki (gw), Odrano-Wola

Żabia Wola, Bartoszówka
działka na sprzedaż

AKM-GS-55555

Bardzo ładna działka budowlana w malowniczej okolicy i doskonałej cenie - na sprzedaż. Piękna działka budowlana o powierzchni 1199 m2 i wymiarach 24 x 50. Objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego - pod budownictwo jednorodzinne z możliwością usług. ...

Powierzchnia
1 199,00 m2
Cena za m2
175,15 zł
cena 210 000 
działka na sprzedaż - Żabia Wola, Bartoszówka

Grodzisk Mazowiecki (gw), Kady
działka na sprzedaż

AKM-GS-55554

Kady atrakcyjna działka budowla o powierzchni 1811m2 - na sprzedaż. Działka 1811 m2 i wymiarach 17,5x105x17,5x113 w bardzo atrakcyjnej cenie na sprzedaż. Działka objęta Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Położona przy drodze gminnej, w której są media: prąd, ...

Powierzchnia
1 811,00 m2
Cena za m2
396,47 zł
cena 718 000 
działka na sprzedaż - Grodzisk Mazowiecki (gw), Kady

Grodzisk Mazowiecki, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

AKM-MS-55553

DO SPRZEDANIA : BARDZO ŁADNE , ROZKŁADOWE I KLIMATYCZNE MIESZKANIE  O POWIERZCHNI 52,05 M 2. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęty AGD ( lodówko -zamrażarka, płyta indukcyjna, piekarnik, zmywarka,  pralka, okap) i  składa się z: salonu z aneksem ...

Powierzchnia
52,05 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
13 928,91 zł
cena 725 000 
mieszkanie na sprzedaż - Grodzisk Mazowiecki, Centrum
Kryteria wyszukiwania

rozumiem