nowa oferta
działka na sprzedaż - Żabia Wola, Kaleń

Żabia Wola, Kaleń
działka na sprzedaż

AKM-GS-55586

Kaleń Towarzystwo kompleks działek budowlanych w pięknej okolicy na sprzedaż. Siedem działek budowlanych o powierzchni 1200 m2 w kształcie prostokątów  Działki położone w malowniczym, cichym i spokojnym miejscu.  Dojazd do działek drogą utwardzoną. Media: prąd ...

Powierzchnia
1 200,00 m2
Cena za m2
185,00 zł
cena 222 000 
działka na sprzedaż - Żabia Wola, Kaleń

Tarczyn (gw), Many
działka na sprzedaż

AKM-GS-55563

Many atrakcyjna działka budowlana - na sprzedaż. Działka budowlana o powierzchni 2500 m2 i wymiarach 37x61x36x80. Działka objęta MPZP. Położona przy drodze gminnej asfaltowe. W drodze: wodociąg, studzienki telekomunikacyjne, prąd w odległości ok. 150 m. Bardzo ...

Powierzchnia
2 500,00 m2
Cena za m2
270,00 zł
cena 675 000 
działka na sprzedaż - Tarczyn (gw), Many

Tarczyn (gw), Many
działka na sprzedaż

AKM-GS-55562

Many kompleks działek budowlanych - na sprzedaż. Atrakcyjne działki budowlane o powierzchniach nie mniejszych niż 1000 m2. Działki położone blisko lasu przy drodze gminnej asfaltowej. W drodze : prąd, woda, studzienki telekomunikacyjne, internet. Bardzo atrakcyjna ...

Powierzchnia
1 000,00 m2
Cena za m2
270,00 zł
cena 270 000 
działka na sprzedaż - Tarczyn (gw), Many

Tarczyn (gw), Many
działka na sprzedaż

AKM-GS-55560

Many atrakcyjna duża działka budowlana pod lasem - na sprzedaż. Piękna działka budowlana o powierzchni 6127 m2 i wymiarach 120x30x112x60. Działka objęta MPZP. Położona przy lesie.  Dojazd drogą prywatną utwardzoną. Woda  i studzienki telekomunikacyjne w odległości ...

Powierzchnia
6 127,00 m2
Cena za m2
269,30 zł
cena 1 650 000 
działka na sprzedaż - Tarczyn (gw), Many

Grodzisk Mazowiecki (gw), Kady
działka na sprzedaż

AKM-GS-55554

Kady atrakcyjna działka budowla o powierzchni 1811m2 - na sprzedaż. Działka 1811 m2 i wymiarach 17,5x105x17,5x113 w bardzo atrakcyjnej cenie na sprzedaż. Działka objęta Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Położona przy drodze gminnej, w której są media: prąd, ...

Powierzchnia
1 811,00 m2
Cena za m2
396,47 zł
cena 718 000 
działka na sprzedaż - Grodzisk Mazowiecki (gw), Kady

Żabia Wola, Żelechów
działka na sprzedaż

AKM-GS-55552

Żelechów piękna działka budowlana, w atrakcyjnej lokalizacji - na sprzedaż. Działka budowlana o powierzchni 1035 m2 i wymiarach 38,5 x 27,5 w kształcie regularnego prostokąta. Położona w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Cicha, spokojna, malownicza okolica blisko ...

Powierzchnia
1 034,00 m2
Cena za m2
304,64 zł
cena 315 000 
działka na sprzedaż - Żabia Wola, Żelechów
90
ofert
Aleksandra Skowrońska

Agent

ola@awikom.pl

660797225