Grodzisk Mazowiecki (gw), Książenice
działka na sprzedaż

AKM-GS-55550

Książenice dwie piękne działki budowlano-leśne każda o powierzchni 3800m2 - na sprzedaż.  Działka budowlano - leśna o powierzchni 3800m2 i wymiarach 69x55. Położona w pięknej, spokojnej, zalesionej okolicy. W sąsiedztwie domy wolno stojące posadowione na dużych ...

Powierzchnia
3 800,00 m2
Cena za m2
350,00 zł
cena 1 330 000 
działka na sprzedaż - Grodzisk Mazowiecki (gw), Książenice

Żabia Wola, Żelechów
działka na sprzedaż

AKM-GS-55549

Żelechów piękna działka budowlana pod lasem - na sprzedaż. Działka budowlana o powierzchni 2164 m2 i wymiarach 45x42,5x59,5x44,5h . Położona pod lasem młochowskim. Doskonała lokalizacja. Dojazd asfaltowy.  MEDIA: prąd, woda, gaz i studzienki TPSA w drodze. Blisko ...

Powierzchnia
2 164,00 m2
Cena za m2
250,00 zł
cena 541 000 
działka na sprzedaż - Żabia Wola, Żelechów

Żabia Wola, Żelechów
działka na sprzedaż

AKM-GS-55548

Żelechów piękna działka budowlana pod lasem - na sprzedaż. Działka budowlana o powierzchni 1628 m2 i wymiarach 38x41. Położona pod lasem młochowskim. Doskonała lokalizacja. Dojazd asfaltowy.  MEDIA: prąd, woda, gaz i studzienki TPSA w drodze. Blisko przystanek ...

Powierzchnia
1 628,00 m2
Cena za m2
250,00 zł
cena 407 000 
działka na sprzedaż - Żabia Wola, Żelechów

Żabia Wola, Słubica B
działka na sprzedaż

AKM-GS-55540

Słubica B dwie atrakcyjne działki budowlane o powierzchni 1025 n2 - na sprzedaż. Dwie działki budowlane o  powierzchni 1025m2 i 1024m2 i wymiarach 41x27.  Położone w atrakcyjne lokalizacji.  Dojazd drogą gminną, w której są media: woda, prąd i gaz.  Blisko zjazd ...

Powierzchnia
1 025,00 m2
Cena za m2
190,24 zł
cena 195 000 
działka na sprzedaż - Żabia Wola, Słubica B

Żabia Wola, Słubica B
działka na sprzedaż

AKM-GS-55539

Słubica B dwie atrakcyjne działki budowlane o powierzchni 2049 n2 - na sprzedaż. Dwie działki budowlane o łącznej powierzchni 2049 m2 i wymiarach 80x27.  Położone w atrakcyjne lokalizacji.  Dojazd drogą gminną, w której są media: woda, prąd i gaz.  Blisko zjazd ...

Powierzchnia
2 049,00 m2
Cena za m2
178,14 zł
cena 365 000 
działka na sprzedaż - Żabia Wola, Słubica B

Żabia Wola, Ojrzanów
działka na sprzedaż

AKM-GS-55537

Ojrzanów piękna działka budowlano- rolna 4300m3 - na sprzedaż. Działka o powierzchni 4300m2 i wymiarach 175 x 25. Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową - zjazd z drogi prywatnej utwardzonej. MEDIA: prąd, woda i gaz w drodze przy działce. Działka położona w bardzo ...

Powierzchnia
4 300,00 m2
Cena za m2
162,79 zł
cena 700 000 
działka na sprzedaż - Żabia Wola, Ojrzanów
90
ofert
Aleksandra Skowrońska

Agent

ola@awikom.pl

660797225