Grodzisk Mazowiecki (gw), Adamowizna
działka na sprzedaż

AKM-GS-55409

Adamowizna -  duża działka budowlana 1584 m2 blisko Grodziska Mazowieckiego - na sprzedaż. Piękna działka 1584m2 o wymiarach :27x57. Objęta MPZP, który przewiduje dla niej zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z możliwością prowadzenia usług nieuciążliwych. Działka ...

Powierzchnia
1 584,00 m2
Cena za m2
334,60 zł
cena 530 000 
działka na sprzedaż - Grodzisk Mazowiecki (gw), Adamowizna

Łowicz (gw), Guźnia
dom na sprzedaż

AKS-DS-55408

Oferuję na sprzedaż urokliwą działkę z domkiem letniskowym, położoną w malowniczej okolicy, blisko lasu i wody. Szczegóły oferty: Powierzchnia działki: 2994 m2 Domek letniskowy z dużym zadaszonym tarasem Przytulny taras, idealny na poranną kawę Działka ...

Powierzchnia
50,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
2 994 m²
Cena za m2
5 780,00 zł
cena 289 000 
dom na sprzedaż - Łowicz (gw), Guźnia

Łowicz (gw), Guźnia
działka na sprzedaż

AKS-GS-55406

Powierzchnia
2 994,00 m2
Cena za m2
96,53 zł
cena 289 000 
działka na sprzedaż - Łowicz (gw), Guźnia

Żabia Wola, Grzegorzewice
działka na sprzedaż

AKM-GS-55398

Grzegorzewice piękna działka pod inwestycję typu: sanatorium, SPA, dom opieki społecznej itp. -  na sprzedaż. Piękna działka inwestycyjna o powierzchni 25.460m2 i wymiarach 182 x 140. Na działkę doprowadzony prąd i wykopana studnia głębinowa. Działka położona ...

Powierzchnia
25 460,00 m2
Cena za m2
196,39 zł
cena 5 000 000 
działka na sprzedaż - Żabia Wola, Grzegorzewice

Skierniewice, os. Widok
dom na sprzedaż

AKS-DS-55395

Bardzo ładny, dobrze utrzymany dom (połowa bliźniaka), z możliwością zamieszkania dwóch rodzin. Dom posiada cztery kondygnacje: w podpiwniczeniu jest duży garaż, kotłownia, pralnia i pomieszczenie gospodarcze, parter to: dwa pokoje, jadalnia, kuchnia, spiżarnia oraz ...

Powierzchnia
219,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
303 m²
Cena za m2
3 881,28 zł
cena 850 000 
dom na sprzedaż - Skierniewice, os. Widok

Żabia Wola
działka na sprzedaż

AKM-GS-55386

  Do sprzedaży działka budowlana w m. Słubica A , gmina Żabia Wola, powiat Grodziski. Działka o powierzchni 1380 m2 o wymiarach 50 x 27,5 m / dłuższym bokiem przylega do drogi /. Prąd i linia telefoniczna w odległości 120 m. Wody , gazu i kanalizacji ...

Powierzchnia
1 380,00 m2
Cena za m2
144,20 zł
cena 199 000 
działka na sprzedaż - Żabia Wola
Kryteria wyszukiwania

rozumiem