Błonie
działka na sprzedaż

AKM-GS-55356

Położona w Błoniu działka budowlana którą MPZP przeznacza pod budownictwo wielorodzinne. Wszystkie media miejskie. Niedaleko do dworca PKP. Dojazd drogą asfaltową. Zapraszam  

Powierzchnia
1 666,00 m2
Cena za m2
1 314,83 zł
cena 2 190 500 
działka na sprzedaż - Błonie

Błonie
hala na sprzedaż

AKM-HS-55355

Do sprzedaży hala o powierzchni 2300 m2 w Błoniu, pod magazyn, usługi, produkcję itp.  Jest część biurowa oraz socjalna.  Możliwość zakupu sąsiedniej hali o powierzchni 1300 m2, też w cenie 1200 zł + 23 % VAT, za 1 m. Bardzo polecam.  

Powierzchnia
2 300,00 m2
Cena za m2
1 200,00 zł
cena 2 760 000 
hala na sprzedaż - Błonie

Radziejowice, Stare Budy Radziejowskie
działka na sprzedaż

AKM-GS-55352

Do sprzedaży piękna działka siedliskowa w miejscowości Stare Budy Radziejowskie gm. Radziejowice. Działka w kształcie prostokąta o powierzchni 11000 m2 / 1,1 ha/ i o wymiarach  60 x 183 m. Dojazd do nieruchomości stanowi droga gminna utwardzona . Przy działce brak mediów, ...

Powierzchnia
11 000,00 m2
Cena za m2
44,55 zł
cena 490 000 
działka na sprzedaż - Radziejowice, Stare Budy Radziejowskie

Radziejowice, Adamów-Wieś
działka na sprzedaż

AKS-GS-55351

Do sprzedania okazała działka o pow 4170 m2 z możliwością budowy domu mieszkalnego  położona w miejscowości Adamów-Wieś gmina Radziejowice. Doskonałe miejsce na budowę domu z dużym ogrodem. Działka płaska i sucha. Piękna i spokojna okolica 500 metrów od kąpieliska Grzymek. ...

Powierzchnia
4 170,00 m2
Cena za m2
89,93 zł
cena 375 000 
działka na sprzedaż - Radziejowice, Adamów-Wieś

Sochaczew, Duranów
działka na sprzedaż

AKM-GS-55349

Ładna działka na obrzeżach Sochaczewa - pod budownictwo mieszkaniowe - z możliwością usług. Niezabudowana, częściowo zadrzewiona. Dobry dojazd drogą asfaltową. Cena do lekkiej negocjacji. Polecam

Powierzchnia
2 592,00 m2
Cena za m2
119,60 zł
cena 310 000 
działka na sprzedaż - Sochaczew, Duranów

Żabia Wola, Grzmiąca
działka na sprzedaż

AKM-GS-55341

Grzmiąca piękna działka rolna o powierzchni 13500m2 w bardzo atrakcyjnym miejscu - na sprzedaż. Piękna działka rolna o powierzchni 13.500 m2 i wymiarach : 108 x 126 x 109 x 127. Położona przy asfaltowej drodze gminnej, w której znajdują się media : prąd i woda. Blisko ...

Powierzchnia
13 500,00 m2
Cena za m2
64,96 zł
cena 877 000 
działka na sprzedaż - Żabia Wola, Grzmiąca
Kryteria wyszukiwania

rozumiem