Żabia Wola, Ojrzanów
działka na sprzedaż

AKM-GS-55241

Ojrzanów piękna działka siedliskowa - na sprzedaż. Działka siedliskowa o powierzchni 13.323 m2 z odrolnioną częścią 3000m2.ści Położona w bardzo atrakcyjnym miejscu. W sąsiedztwie duże działki budowlane i niska zabudowa jednorodzinna. Działka w części porośnięta ...

Powierzchnia
13 323,00 m2
Cena za m2
56,29 zł
cena 750 000 
działka na sprzedaż - Żabia Wola, Ojrzanów

Brochów, Kromnów
działka na sprzedaż

AKM-GS-55238

Kromnów piękna działka rolna z prawem zabudowy - na sprzedaż. Działka w kształcie trapezu  o powierzchni 4000 m2 i wymiarach 82.5 x 36,6 x 83,6 x 60.   Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową. Media: prąd, woda i światłowód.  Działka w połowie ogrodzona i zagospodarowana. Doskonały ...

Powierzchnia
4 000,00 m2
Cena za m2
150,00 zł
cena 600 000 
działka na sprzedaż - Brochów, Kromnów

Brochów, Kromnów
działka na sprzedaż

AKM-GS-55237

Kromnów piękna działka rolna z wydanymi warunkami zabudowy - na sprzedaż. Działka rolna o powierzchni 3000 m2 z wydanymi warunkami zabudowy budynków mieszkalnych. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach 42 x 73. W drodze media: prąd, woda i światłowód. Doskonały ...

Powierzchnia
3 000,00 m2
Cena za m2
83,33 zł
cena 250 000 
działka na sprzedaż - Brochów, Kromnów

Żyrardów, Wschód
mieszkanie na sprzedaż

AKM-MS-55234

Położone na osiedlu Wschód ładne i duże mieszkanie do zamieszkania. Mieszkanie trzypokojowe (ok 22+12+10m) z kuchnią, łazienką i osobnym WC. Dodatkowo widna garderoba i powierzchni ok. 5m użytkowana obecnie jako gabinet. Duży (10m) balkon. W piwnicy komórka lokatorska. Czynsz ...

Powierzchnia
72,40 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
8 839,78 zł
cena 640 000 
mieszkanie na sprzedaż - Żyrardów, Wschód

Błonie, Bramki
działka na sprzedaż

AKM-GS-55233

Działka budowlana z wszystkimi mediami, położona w miejscowości Bramki, 4 km od Błonia. PKP Boża Wola w odległości 2 km. Teren objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego pod budownictwo mieszkaniowe wolno stojące lub bliźniacze. Wszystkie media: woda,prąd,gaz,kanalizacja,telefon ...

Powierzchnia
1 158,00 m2
Cena za m2
259,07 zł
cena 300 000 
działka na sprzedaż - Błonie, Bramki

Skierniewice, Mokra Lewa
działka na sprzedaż

AKS-GS-55232

Bardzo ładna, duża działka z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, przewidującym min. budowę domu jednorodzinnego. W drodze prąd i sieć wodna. działka  o wymiarach 23x156 m i powierzchni 3575 m2. Bardzo dobra lokalizacja ok. 3km od granicy Skierniewic.

Powierzchnia
3 575,00 m2
Cena za m2
50,00 zł
cena 178 750 
działka na sprzedaż - Skierniewice, Mokra Lewa
Kryteria wyszukiwania

rozumiem