Nowa Sucha, Wikcinek
działka na sprzedaż

AKM-GS-55016

Wikcinek gm. Nowa Sucha w powiecie sochaczewskim - 5 działek zagrodowych na sprzedaż. Dwie działki o powierzchni 4.464 i 4.507 m2 w kształcie regularnych prostokątów - w cenie po 9 zł/m2 /rezerwacja/  i dwie działki po 3000 m2 w cenie 13 zł/m2 /rezerwacja/. Jedna ...

Powierzchnia
3 000,00 m2
Cena za m2
26,67 zł
cena 80 000 
działka na sprzedaż - Nowa Sucha, Wikcinek

Grodzisk Mazowiecki
mieszkanie na sprzedaż

AKM-MS-55012

Do sprzedania duże ładne mieszkanie w Grodzisku Mazowieckim na osiedlu Diamentowa. Mieszkanie w stanie deweloperskim znajduje się na 2 piętrze w nowym 6-cio piętrowym bloku z windą. W skład lokalu o powierzchni 81,22 m2 wchodzą następujące pomieszczenia: salon z ...

Powierzchnia
81,22 m2
Piętro
2
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
11 499,63 zł
cena 934 000 
mieszkanie na sprzedaż - Grodzisk Mazowiecki

Żabia Wola, Osowiec
działka na sprzedaż

AKM-GS-55006

Położona w Osowcu gm. Żabia Wola działka usługowa o powierzchni 6800m. Z bezpośrednim zjazdem z drogi lokalnej biegnącej równolegle do S8 około 25 km od wjazdu na obwodnicę Warszawy. Działka ma także dostęp do drogi gminnej. Dla terenu opracowywany jest MPZP - po ...

Powierzchnia
6 800,00 m2
Cena za m2
300,00 zł
cena 2 040 000 
działka na sprzedaż - Żabia Wola, Osowiec

Żabia Wola, Ojrzanów
działka na sprzedaż

AKM-GS-55000

Ojrzanów piękna działka budowlana w doskonałej lokalizacji - na sprzedaż. Działka o powierzchni 1500 m2 i wymiarach: 24x56,6x67,7 położona w Ojrzanowie przy drodze asfaltowej. Media : prąd, woda, gaz w drodze przy działce. Możliwość zakupu sąsiadujących działek ...

Powierzchnia
1 500,00 m2
Cena za m2
220,00 zł
cena 330 000 
działka na sprzedaż - Żabia Wola, Ojrzanów

Żabia Wola, Żelechów
działka na sprzedaż

AKM-GS-54999

Żelechów śliczne działki budowlane blisko centrum miejscowości i zjazdu na S-8 - na sprzedaż. Dwie działki budowlane po  1199, 1165 m2 w kształtach prostokątów. Działki położone blisko centrum miejscowości, przy drodze prywatnej. W drodze przy działkach media : ...

Powierzchnia
1 199,00 m2
Cena za m2
350,00 zł
cena 419 650 
działka na sprzedaż - Żabia Wola, Żelechów

Kowiesy
działka na sprzedaż

AKS-GS-54992

 Działka narożna z dostępem do drogi gminnej.  Na działce własny transformator zasilający inne obiekty z możliwością przyłączenia nowo wybudowanych bez konieczności czekania na decyzję zakładu elektrycznego.  Na działce jest studnia głębinowa a także ujęcie wody miejskiej, ...

Powierzchnia
25 000,00 m2
Cena za m2
56,00 zł
cena 1 400 000 
działka na sprzedaż - Kowiesy
Kryteria wyszukiwania

rozumiem