Grodzisk Mazowiecki (gw), Kozerki
działka na sprzedaż

AKM-GS-54329

Położona w okolicy Grodziska Maz. działka przemysłowa  o pow. 1400m. Teren przemysłowy bez planu zagospodarowania. Na działce murowany budynek gospodarczy o powierzchni zabudowy 50m. Dojazd drogą asfaltową. 1300m do obwodnicy Grodziska Maz. łączącej A-2 i E-8. Bezproblemowy ...

Powierzchnia
1 410,00 m2
Cena za m2
361,70 zł
cena 510 000 
działka na sprzedaż - Grodzisk Mazowiecki (gw), Kozerki

Grodzisk Mazowiecki, Kozerki
hala na sprzedaż

AKM-HS-54328

Położona w okolicy Grodziska Maz. hala przemysłowa murowana o pow. 400m. oraz blaszana o powierzchni 280m. Położone w terenie przemysłowym na działce 3450m częściowo utwardzonej. Murowana, z pomieszczeniami socjalnymi o wys. ok. 4,5m bez słupów wewnątrz. Dojazd drogą ...

Powierzchnia
680,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
3 450 m²
Cena za m2
3 823,53 zł
cena 2 600 000 
hala na sprzedaż - Grodzisk Mazowiecki, Kozerki

Jaktorów, Stare Budy
działka na sprzedaż

AKM-GS-54326

Bardzo ładna działka budowlana w miejscowości Stare Budy gm. Jaktorów. Na działce o pow. 1504 m2 są już fundamenty pod budowę domu jednorodzinnego wg projektu "Hiacynt" o pow. ok. 210 m2. Działka jest równa i sucha, położona bezpośrednio przy drodze dojazdowej. Wokół ...

Powierzchnia
1 504,00 m2
Cena za m2
265,96 zł
cena 400 000 
działka na sprzedaż - Jaktorów, Stare Budy

Skierniewice
działka na sprzedaż

AKM-GS-54295

Działka budowlana 5560m2 w Skierniewicach. Działka w kształcie prostokąta 51x120 m. W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego tereny przeznaczono do zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej (można zbudować budynek wolnostojący albo budynek w zabudowie bliźniaczej, ...

Powierzchnia
5 561,00 m2
Cena za m2
107,89 zł
cena 600 000 
działka na sprzedaż - Skierniewice

Żabia Wola, Kaleń-Towarzystwo
działka na sprzedaż

AKM-GS-54292

Kaleń Towarzystwo działka rolna zabudowa w doskonałej lokalizacji - na sprzedaż.   Atrakcyjna nieruchomość położona w miejscowości Kaleń Towarzystwo ok.4 km od centrum gminy Żabia Wola i zjazdu na trasę S-8. Nieruchomość o powierzchni 41500m2. W części zabudowana ...

Powierzchnia
41 500,00 m2
Cena za m2
41,16 zł
cena 1 708 000 
działka na sprzedaż - Żabia Wola, Kaleń-Towarzystwo

Skierniewice, Sierakowice Prawe
działka na sprzedaż

AKS-GS-54290

Działka usługowo-mieszkaniowa usytuowana w idealnym miejscu - wzdłuż drogi. Idealna ekspozycja na widok przejeżdżających drogą, fantastyczne miejsce pod wszelkie konstrukcje podtrzymujące reklamy. Bardzo fajne miejsce na sprzedaż materiałów budowlanych, sypkich, gabarytowych, ...

Powierzchnia
5 200,00 m2
Cena za m2
50,00 zł
cena 260 000 
działka na sprzedaż - Skierniewice, Sierakowice Prawe
Kryteria wyszukiwania

rozumiem