Grodzisk Mazowiecki (gw), Adamowizna
dom na sprzedaż

AKM-DS-55532

Połowa domu jednorodzinnego dwu lokalowego położonego w Adamowiźnie o powierzchni całkowitej ok. 118,7 m, stan deweloperski. Na parterze budynku salon otwarty na kuchnię o łącznej powierzchni 28 m. Wiatrołap o pow.6,2 m oraz łazienka o pow. 2,0 m. Na piętrze trzy sypialnie ...

Powierzchnia
118,70 m2
Powierzchnia działki [m2]
380 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
8 087,62 zł
cena 960 000 
dom na sprzedaż - Grodzisk Mazowiecki (gw), Adamowizna

Radziejowice
dom na sprzedaż

AKM-DS-55531

Do sprzedaży siedlisko w miejscowości Podlasie ul. Główna 13, gmina Radziejowice, powiat Żyrardowski. Nieruchomość składa się z następujących działek nr: 96/1,96/4,96/5 i 127 o łącznej powierzchni 2,61 ha. Siedlisko jest zabudowane budynkiem mieszkalnym o powierzchni ...

Powierzchnia
72,00 m2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
41 527,78 zł
cena 2 990 000 
dom na sprzedaż - Radziejowice

Radziejowice
działka na sprzedaż

AKM-GS-55530

Powierzchnia
26 100,00 m2
Cena za m2
114,56 zł
cena 2 990 000 
działka na sprzedaż - Radziejowice

Jaktorów
działka na sprzedaż

AKM-GS-55528

Bardzo ładna działka na sprzedaż w Jaktorowie. Działka w kształcie prostokąta ma wymiary 50 x 29 m. Działka jest płaska i równa, ogrodzona z jednej strony. W sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna. Działka ma aktualne warunki zabudowy - możliwość postawienia 2 domów jednorodzinnych. ...

Powierzchnia
1 452,00 m2
Cena za m2
358,13 zł
cena 520 000 
działka na sprzedaż - Jaktorów

Jaktorów, Chylice
działka na sprzedaż

AKM-GS-55527

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Chylice gm. Jaktorów. Działka o pow. 1622 m2 ma kształt trapezu.  Dłuższym bokiem przylega do dojazdowej drogi gruntowej. Na działce jest postawiony mobilny dom holenderski. Jest prąd, woda i szambo. Bardzo dobra lokalizacja. ...

Powierzchnia
1 622,00 m2
Cena za m2
258,94 zł
cena 420 000 
działka na sprzedaż - Jaktorów, Chylice

Jaktorów, Międzyborów
dom na sprzedaż

AKM-DS-55524

DO SPRZEDANIA :  DOM JEDNORODZINNY ;JEDNOPIĘTROWY;PODPIWNICZONY  O ŁĄCZNEJ POWIERZCHNI  174 M2, posadowiony na działce o pow. 1729 m 2.w Miedzyborowie gm.Jaktorów Dom spełnia wymogi budynku jednorodzinnego  dwulokalowego ,gdyż posiada dwa odrębne wejścia. Rok ...

Powierzchnia
175,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 729 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
7 371,43 zł
cena 1 290 000 
dom na sprzedaż - Jaktorów, Międzyborów
Kryteria wyszukiwania

rozumiem