Skierniewice
dom na sprzedaż

AKM-DS-55206

Budynek mieszkalno-magazynowy o łącznej powierzchni użytkowej 486m2 posadowiony na działce o powierzchni 2227 m2. W budynku usytuowano dwa niezależne mieszkania. Pierwsze mieszkanie na  parterze: trzy pokoje, kuchnia, łazienka, korytarz. Drugie mieszkanie na piętrze: ...

Powierzchnia
486,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
2 227 m²
Pokoje
8 pokoi
Cena za m2
3 641,98 zł
cena 1 770 000 
dom na sprzedaż - Skierniewice

Skierniewice
działka na sprzedaż

AKM-GS-54979

Nieruchomość rolna z bezpośrednim dostępem do rzeki Rawki o powierzchni 15362m2 składająca się z dwóch działek 1.10752m2, 2. 4610m2. Teren szczególnego zagrożenia powodzią, na którym prawdopodobieństwo wystąpienia powodzi jest średnie i wynosi 1% . Zachęcam do obejrzenia.

Powierzchnia
15 362,00 m2
Cena za m2
9,00 zł
cena 138 258 
działka na sprzedaż - Skierniewice

Skierniewice
dom na sprzedaż

AKM-DS-54977

Nieruchomość w pobliżu rzeki Rawki o powierzchni 4744m2, usytuowana w doskonałej lokalizacji (10 minut piechotą do PKP, sklepy, przychodnia, przedszkole, szkoła, wszystko w promieniu 300-1500 metrów), dogodny dojazd. Na terenie działki znajduje się dom o powierzchni ...

Powierzchnia
100,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
4 744 m²
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
4 650,00 zł
cena 465 000 
dom na sprzedaż - Skierniewice

Puszcza Mariańska, Wycześniak
działka na sprzedaż

AKM-GS-54954

Nieruchomość rolna o powierzchni ponad 16 hektarów w miejscowości Wycześniak. Położona bezpośrednio przy drodze gminnej. Teren jest objęty miejscowym planem zagospodarowania Tereny leśne położone w otulinie Bolimowskiego Parku Krajobrazowego. Grunty leśne przeznaczone ...

Powierzchnia
162 570,00 m2
Cena za m2
10,00 zł
cena 1 625 700 
działka na sprzedaż - Puszcza Mariańska, Wycześniak

Puszcza Mariańska, Lisowola
działka na sprzedaż

AKM-GS-54952

Nieruchomość rolna o powierzchni ok. 58340 m 2 w miejscowości Lisowola. Korzystnie położona bezpośrednio przy drodze DK70. Teren nie jest objęty miejscowym planem zagospodarowania. W studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy powierzchnię ...

Powierzchnia
58 340,00 m2
Cena za m2
10,00 zł
cena 583 400 
działka na sprzedaż - Puszcza Mariańska, Lisowola

Puszcza Mariańska, Stary Łajszczew
działka na sprzedaż

AKM-GS-54950

Nieruchomość rolna o powierzchni ok. 13201 m 2 w miejscowości Stary Łajszczew. Teren nie jest objęty miejscowym planem zagospodarowania. W studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy została oznaczono jako "Pozostały teren to obszary rolne ...

Powierzchnia
13 201,00 m2
Cena za m2
8,00 zł
cena 105 608 
działka na sprzedaż - Puszcza Mariańska, Stary Łajszczew
29
ofert
Krzysztof Bońkowski

Agent

krzysztof@awikom.pl

504581562