Skierniewice
dom na sprzedaż

AKS-DS-55184

Połowa bliźniaka w stanie surowym otwartym. Prąd w ulicy do wody miejskiej  100  m, do kolektora ściekowego 100 m. Bardzo dobra lokalizacja ok. 1200 m do rynku Skierniewic, podobnie do dworca kolejowego. Pomimo miejskiej lokalizacji cisza, spokój brak uczęszczanych ...

Powierzchnia
126,90 m2
Powierzchnia działki [m2]
200 m²
Cena za m2
2 364,07 zł
cena 300 000 
dom na sprzedaż - Skierniewice

Grodzisk Mazowiecki, Łąki
dom na sprzedaż

AKM-DS-55147

Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 1294m2 wraz z piętrowym domem o powierzchni 120m2 w centrum Grodzisk Mazowieckiego. Budynek wybudowany w połowie lat 60-tych obecnie wymaga odświeżenia. Do budynku przyłączone są media: woda z wodociągu, gaz, linia telefoniczna. ...

Powierzchnia
120,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 294 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
7 500,00 zł
cena 900 000 
dom na sprzedaż - Grodzisk Mazowiecki, Łąki

Banie Mazurskie
dom na sprzedaż

AKM-DS-55089

Do sprzedaży dom/dworek usytuowany w gminie Banie Mazurskie  /na terenie Mazur Garbatych do których są zaliczane , Miasta Gołdap i Olecko i inne miejscowości tego regionu: Banie Mazurskie, Stare Juchy, Dubeninki, Kowale Oleckie, Świętajno i Wieliczki /. Rejon ten charakteryzuje ...

Powierzchnia
240,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
11 400 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
3 120,83 zł
cena 749 000 
dom na sprzedaż - Banie Mazurskie

Mszczonów (gw), Adamowice
dom na sprzedaż

AKM-DS-55088

Przedmiotem sprzedaży jest dom o powierzchni mieszkalnej 60m2 wraz z podpiwniczeniem znajdujący się na działce o powierzchni 1h. Dom miał wymieniany dach 3 lata temu. Budynek gotowy do zamieszkania, utrzymany w dobrej kondycji przez starszą Panią. Na działce poza domem ...

Powierzchnia
60,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
10 000 m²
Cena za m2
12 666,67 zł
cena 760 000 
dom na sprzedaż - Mszczonów (gw), Adamowice

Mszczonów, Olszówka
dom na sprzedaż

AKM-DS-55054

Nowa obniżona cena. Doskonała oferta inwestycyjna - bardzo blisko Parku Rozrywki "Suntago". Dwa bliźniaki na dużej działce. Do wynajmowania dla personelu bądź klientów Parku lub do zamieszkania. Jeden jest w stanie deweloperskim, drugi - stan surowy zamknięty. Każdy ...

Powierzchnia
302,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 508 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
3 973,51 zł
cena 1 200 000 
dom na sprzedaż - Mszczonów, Olszówka

Grodzisk Mazowiecki
dom na sprzedaż

AKM-DS-55051

Duży dom aktualnie zaadoptowany na HOSTEL, wybudowany w 1996r o powierzchni  400 m2. Podpiwniczony z dwoma odrębnymi garażami. Zagospodarowany ogród na 800 metrowej działce. Hostel składa się z 30 pokoi - jedno i dwu osobowych, są trzy łazienki, dwa osobne wc. Pokoje ...

Powierzchnia
400,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
800 m²
Pokoje
30 pokoi
Cena za m2
4 497,50 zł
cena 1 799 000 
dom na sprzedaż - Grodzisk Mazowiecki
Kryteria wyszukiwania

rozumiem