nowa oferta
działka na sprzedaż - Żabia Wola, Kaleń

Żabia Wola, Kaleń
działka na sprzedaż

AKM-GS-55586

Kaleń Towarzystwo kompleks działek budowlanych w pięknej okolicy na sprzedaż. Siedem działek budowlanych o powierzchni 1200 m2 w kształcie prostokątów  Działki położone w malowniczym, cichym i spokojnym miejscu.  Dojazd do działek drogą utwardzoną. Media: prąd ...

Powierzchnia
1 200,00 m2
Cena za m2
185,00 zł
cena 222 000 
działka na sprzedaż - Żabia Wola, Kaleń
nowa oferta
działka na sprzedaż - Jaktorów, Budy-Grzybek

Jaktorów, Budy-Grzybek
działka na sprzedaż

AKM-GS-55585

Do kupienia bardzo ładna działka budowlana w miejscowości Budy Grzybek gmina Jaktorów. Działka o pow. 1000 m2 ma wymiary 31 x 32 m. Znajduje się w spokojnej okolicy w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Działka jest równa, ma kształt kwadratu, jest ogrodzona z dwóch ...

Powierzchnia
1 000,00 m2
Cena za m2
350,00 zł
cena 350 000 
działka na sprzedaż - Jaktorów, Budy-Grzybek
nowa oferta
działka na sprzedaż - Żabia Wola, Kaleń

Żabia Wola, Kaleń
działka na sprzedaż

AKM-GS-55584

 Bardzo ładna , sucha działka budowlana o pow. 1400 m2, położona w miejscowości Kaleń, gm. Żabia Wola. Działka o wymiarach 49x29,2 m, dłuższym bokiem przylega do drogi wewnętrznej. Teren objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, oznaczony symbolem MN/U, ...

Powierzchnia
1 400,00 m2
Cena za m2
250,00 zł
cena 349 999 
działka na sprzedaż - Żabia Wola, Kaleń
nowa oferta
działka na sprzedaż - Żabia Wola, Wycinki Osowskie

Żabia Wola, Wycinki Osowskie
działka na sprzedaż

AKM-GS-55580

Położona w Wycinkach Osowskich bardzo ładna działka budowlana. Obowiązujący MPZP pozwala na zabudowanie maks. 30% powierzchni działki i nakazuje pozostawienie 45% powierzchni biologicznie czynnej. Wysokość domów to maks. 10m (2 kondygnacje). Budynki gospodarcze do ...

Powierzchnia
1 000,00 m2
Cena za m2
370,00 zł
cena 370 000 
działka na sprzedaż - Żabia Wola, Wycinki Osowskie
nowa oferta
działka na sprzedaż - Baranów, Holendry Baranowskie

Baranów, Holendry Baranowskie
działka na sprzedaż

AKM-GS-55577

DO SPRZEDANIA : Bardzo ładna ,sucha, wymiarowa działka budowlana o powierzchni 1602 m 2 w m .Holendry Baranowskie. Działka usytuowana przy drodze gminnej  ,utwardzonej ( destrukt asfaltowy), w której znajduje się woda miejska i prąd. Działka posiada aktualne ...

Powierzchnia
1 602,00 m2
Cena za m2
140,00 zł
cena 224 280 
działka na sprzedaż - Baranów, Holendry Baranowskie
nowa oferta
działka na sprzedaż - Baranów, Holendry Baranowskie

Baranów, Holendry Baranowskie
działka na sprzedaż

AKM-GS-55576

DO SPRZEDANIA : Bardzo ładna ,sucha, wymiarowa działka budowlana o powierzchni 1421 m 2 w m .Holendry Baranowskie. Dojazd do tej działki drogą prywatną, ze służebnością przejścia, przejazdu i przesyłu; media w drodze gminnej dojazdowej Działka posiada aktualne ...

Powierzchnia
1 421,00 m2
Cena za m2
140,00 zł
cena 198 940 
działka na sprzedaż - Baranów, Holendry Baranowskie
Kryteria wyszukiwania

rozumiem