nowa oferta
działka na sprzedaż - Żabia Wola, Kaleń

Żabia Wola, Kaleń
działka na sprzedaż

AKM-GS-55584

 Bardzo ładna , sucha działka budowlana o pow. 1400 m2, położona w miejscowości Kaleń, gm. Żabia Wola. Działka o wymiarach 49x29,2 m, dłuższym bokiem przylega do drogi wewnętrznej. Teren objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, oznaczony symbolem MN/U, ...

Powierzchnia
1 400,00 m2
Cena za m2
250,00 zł
cena 349 999 
działka na sprzedaż - Żabia Wola, Kaleń
nowa oferta
działka na sprzedaż - Żabia Wola, Wycinki Osowskie

Żabia Wola, Wycinki Osowskie
działka na sprzedaż

AKM-GS-55580

Położona w Wycinkach Osowskich bardzo ładna działka budowlana. Obowiązujący MPZP pozwala na zabudowanie maks. 30% powierzchni działki i nakazuje pozostawienie 45% powierzchni biologicznie czynnej. Wysokość domów to maks. 10m (2 kondygnacje). Budynki gospodarcze do ...

Powierzchnia
1 000,00 m2
Cena za m2
370,00 zł
cena 370 000 
działka na sprzedaż - Żabia Wola, Wycinki Osowskie
nowa oferta
działka na sprzedaż - Baranów, Holendry Baranowskie

Baranów, Holendry Baranowskie
działka na sprzedaż

AKM-GS-55577

DO SPRZEDANIA : Bardzo ładna ,sucha, wymiarowa działka budowlana o powierzchni 1602 m 2 w m .Holendry Baranowskie. Działka usytuowana przy drodze gminnej  ,utwardzonej ( destrukt asfaltowy), w której znajduje się woda miejska i prąd. Działka posiada aktualne ...

Powierzchnia
1 602,00 m2
Cena za m2
140,00 zł
cena 224 280 
działka na sprzedaż - Baranów, Holendry Baranowskie
nowa oferta
działka na sprzedaż - Baranów, Holendry Baranowskie

Baranów, Holendry Baranowskie
działka na sprzedaż

AKM-GS-55576

DO SPRZEDANIA : Bardzo ładna ,sucha, wymiarowa działka budowlana o powierzchni 1421 m 2 w m .Holendry Baranowskie. Dojazd do tej działki drogą prywatną, ze służebnością przejścia, przejazdu i przesyłu; media w drodze gminnej dojazdowej Działka posiada aktualne ...

Powierzchnia
1 421,00 m2
Cena za m2
140,00 zł
cena 198 940 
działka na sprzedaż - Baranów, Holendry Baranowskie
nowa oferta
działka na sprzedaż - Brwinów

Brwinów
działka na sprzedaż

AKM-GS-55571

DO SPRZEDAŻY :Położona w gminie Brwinów nieruchomość rolna  o powierzchni  77360 m 2 Ziemia rolna klasy III;.III a; IIIb ; IV a, IV b; żyzna, w uprawie, zdrenowana.  Możliwość zakupu przyległej działki  rolnej  o powierzchni  3772m 2 za kwotę 150 zł/ m2 ( 565 ...

Powierzchnia
77 360,00 m2
Cena za m2
36,00 zł
cena 2 784 960 
działka na sprzedaż - Brwinów
nowa oferta
działka na sprzedaż - Brwinów

Brwinów
działka na sprzedaż

AKM-GS-55570

DO SPRZEDAŻY :Położona w gminie Brwinów działka rolno - siedliskowa o powierzchni ok.3772m 2  -na działce tej przewiduje się budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego w ramach budowy zagrodowej ,budynek parterowy z poddaszem mieszkalnym ; są aktualne warunki zabudowy.     Ziemia ...

Powierzchnia
3 772,00 m2
Cena za m2
150,00 zł
cena 565 800 
działka na sprzedaż - Brwinów
Kryteria wyszukiwania

rozumiem