Mszczonów (gw), Lindów
działka na sprzedaż

AKS-GS-55217

Działka rolna bez miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. 0,723 hektara przeliczeniowego. Do opodatkowania 0,3375 Ha. Kwota podatku 53 zł. Ziemia czwartej klasy uprawiana.

Powierzchnia
20 000,00 m2
Cena za m2
10,00 zł
cena 200 000 
działka na sprzedaż - Mszczonów (gw), Lindów
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Skierniewice, Strobów

Skierniewice, Strobów
działka na sprzedaż

AKS-GS-55210

Do sprzedania 1,7 ha terenu zieleni komponowanej (parkowej),  do zabudowy jednorodzinnej wolnostojącej z dopuszczeniem nieuciążliwych usług turystyki. Obszar położony w strefie ekspozycji historycznego założenia parkowo-dworskiego w Strobowie oraz w strefie ochrony ...

Powierzchnia
17 095,00 m2
Cena za m2
29,24 zł
cena 499 900 
działka na sprzedaż - Skierniewice, Strobów

Grodzisk Mazowiecki, Centrum
działka na sprzedaż

AKM-GS-55190

Na sprzedaż działka w bardzo dobrej lokalizacji w Grodzisku Mazowieckim w pobliżu ul. Montwiłła. Dojazd do działki drogą gruntową. W drodze media: prąd, woda, gaz. Działka jest ogrodzona, ma kształt prostokąta o wymiarach 16,5 m x 68,5 m. Cicha, spokojna i zielona okolica. Jest ...

Powierzchnia
1 156,00 m2
Cena za m2
615,92 zł
cena 712 000 
działka na sprzedaż - Grodzisk Mazowiecki, Centrum

Grodzisk Mazowiecki, Marynin
działka na sprzedaż

AKM-GS-55186

Do sprzedaży działka budowlana w m. Marynin ul. Mazowiecka, gm. Grodzisk Mazowiecki, o powierzchni 10200 m2 o wymiarach  ok. 80 x 125 m. Teren objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego - teren zabudowy mieszkaniowej - oznaczony symbolem M. Możliwość ...

Powierzchnia
10 200,00 m2
Cena za m2
441,18 zł
cena 4 500 000 
działka na sprzedaż - Grodzisk Mazowiecki, Marynin

Puszcza Mariańska, Wycześniak
działka na sprzedaż

AKM-GS-55182

DZIAŁKA LEŚNA O POWIERZCHNI 11077 M 2 W M.WYCZEŚNIAK GM.PUSZCZA MARIAŃSKA + udział w drodze . Brak Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego . Działka usytuowana jest przy kompleksie nowo- wydzielonych działek . Dojazd do działki utwardzoną droga szutrową. ...

Powierzchnia
11 077,00 m2
Cena za m2
20,00 zł
cena 221 540 
działka na sprzedaż - Puszcza Mariańska, Wycześniak

Puszcza Mariańska, Wycześniak
działka na sprzedaż

AKM-GS-55181

DO SPRZEDANIA : DZIAŁKA ROLNA O POWIERZCHNI 3289 M 2 W M.WYCZEŚNIAK GM.PUSZCZA MARIAŃSKA + udział w drodze . Brak Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego . Działka usytuowana jest w kompleksie nowo- wydzielonych działek .Do sprzedaży pozostało jeszcze 15 ...

Powierzchnia
3 289,00 m2
Cena za m2
30,00 zł
cena 98 670 
działka na sprzedaż - Puszcza Mariańska, Wycześniak
Kryteria wyszukiwania

rozumiem