Nowy Kawęczyn, Strzyboga
działka na sprzedaż

AKM-GS-55165

Bardzo ładna działka budowlana położona wśród zabudowy jednorodzinnej, w niedalekiej odległości od Skierniewic. Idealnie nadaje się do wybudowania ładnej rezydencji - po uzyskaniu warunków zabudowy. Teren działki jest w całości oznaczony jest jako las, na działce ...

Powierzchnia
8 600,00 m2
Cena za m2
63,95 zł
cena 550 000 
działka na sprzedaż - Nowy Kawęczyn, Strzyboga

Grodzisk Mazowiecki, Łąki
działka na sprzedaż

AKM-GS-55160

Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 1294m2 wraz z piętrowym domem o powierzchni 120m2 w centrum Grodzisk Mazowieckiego. Budynek wybudowany w połowie lat 60-tych obecnie wymaga odświeżenia. Do budynku przyłączone są media: woda z wodociągu, gaz, linia telefoniczna. ...

Powierzchnia
1 294,00 m2
Cena za m2
765,07 zł
cena 990 000 
działka na sprzedaż - Grodzisk Mazowiecki, Łąki

Grodzisk Mazowiecki (gw), Kozerki
działka na sprzedaż

AKM-GS-55148

Przedmiotem sprzedaży jest budowlano - inwestycyjna działka o powierzchni 12794m2 w miejscowości Kozerki w gminie Grodzisk Mazowiecki. Nieruchomość znajduję się przy samej obwodnicy Grodziska Mazowieckiego czyli miasta powiatowego, dzięki czemu jest to idealne miejsce ...

Powierzchnia
12 794,00 m2
Cena za m2
218,85 zł
cena 2 800 000 
działka na sprzedaż - Grodzisk Mazowiecki (gw), Kozerki

Grodzisk Mazowiecki, Kłudno Nowe
działka na sprzedaż

AKM-GS-55142

Na sprzedaż działka w miejscowości Kłudno Nowe gmina Grodzisk Mazowiecki. Działka o powierzchni 1650 m2 ma wymiary 30 x 53 m  i jest położona bezpośrednio przy drodze gminnej, w której jest prąd. Woda jest bezpośrednio na działce, jest też własna studnia. Teren jest ...

Powierzchnia
1 651,00 m2
Cena za m2
148,39 zł
cena 245 000 
działka na sprzedaż - Grodzisk Mazowiecki, Kłudno Nowe

Radziejowice, Kuranów
działka na sprzedaż

AKM-GS-55129

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana w miejscowości Kuranów w gminie Radziejowice w powiecie żyrardowskim. Świetna i spokojna okolica idealna dla kogoś kto chce uciec do zgiełku miasta. Zadrzewiona nieruchomość z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego pod ...

Powierzchnia
2 095,00 m2
Cena za m2
143,20 zł
cena 300 000 
działka na sprzedaż - Radziejowice, Kuranów

Banie Mazurskie, Widgiry
działka na sprzedaż

AKM-GS-55120

Działka o powierzchni 3560 m2 o wymiarach 65 x 55 m w miejscowości Widgiry, bezposrednio przy drodze asfaltowej. Na działce znajduje się 10 garaży o wys. 4 m Media: prąd, woda Malownicza i spokojna okolica, do Gołdapi 18 km, do Bań Mazurskich 10 km.  

Powierzchnia
3 560,00 m2
Cena za m2
33,71 zł
cena 120 000 
działka na sprzedaż - Banie Mazurskie, Widgiry
Kryteria wyszukiwania

rozumiem