Baranów
działka na sprzedaż

AKM-GS-54908

Działka w Baranowie pow. Grodziski, o powierzchni 1220 m2 o wymiarach 46x39x25x38 m, usytuowana bezpośrednio przy asfaltowej, drodze Gmninnej w której jest prąd i woda. Gazu i kanalizacji - brak.  Teren objety Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego - teren ...

Powierzchnia
1 220,00 m2
Cena za m2
163,11 zł
cena 199 000 
działka na sprzedaż - Baranów

Grodzisk Mazowiecki (gw), Książenice
działka na sprzedaż

AKM-GS-54853

Położona w Książenicach w sąsiedztwie ośrodka treningowego Legii nieruchomość budowlana. Działka leśno - budowlana o pow. po  4000 m 2 z obowiązującym MPZP dla strefy M/Ls co pozwala na zabudowę rezydencjonalną w lesie . Zgodnie z MPZP na  działce budowlanej można ...

Powierzchnia
4 000,00 m2
Cena za m2
237,50 zł
cena 950 000 
działka na sprzedaż - Grodzisk Mazowiecki (gw), Książenice

Grodzisk Mazowiecki (gw), Kozerki
działka na sprzedaż

AKM-GS-54840

Kozerki - piękna, działka budowlana, w bardzo dobrej lokalizacji na obrzeżach Grodziska Mazowieckiego - na sprzedaż. Działka o powierzchni 1500m2 i wymiarach 27x55, doskonała pod budowę dużego domu jednorodzinnego. Działka ma ustanowioną służebność przeprowadzenia ...

Powierzchnia
1 500,00 m2
Cena za m2
300,00 zł
cena 450 000 
działka na sprzedaż - Grodzisk Mazowiecki (gw), Kozerki

Puszcza Mariańska, Grabina Radziwiłłowska
działka na sprzedaż

AKM-GS-54836

Sprzedam dwie działki budowlaneo powierzchni 1000 m2. Nieruchomość usytuowana jest w miejscowości Grabina Radziwiłłowska 500 metrów od dworca PKP Radziwiłłów Maz przy ul. Leśnej pomiędzy numerami domów 19 i 21. Działki położone są w bliskim sąsiedztwie lasu. Niedaleko ...

Powierzchnia
2 000,00 m2
Cena za m2
110,00 zł
cena 220 000 
działka na sprzedaż - Puszcza Mariańska, Grabina Radziwiłłowska

Bolimów, Nowe Kęszyce
działka na sprzedaż

AKS-GS-54792

Bardzo ładna działka przy drodze asfaltowej z dostępem do wodociągu i prądu, a także światłowodowej sieci internetowej. Na działce wydane są warunki zabudowy, działka mieszkaniowa, budowlana.  Wystawa południowa.  Lokalizacja działki jest bardzo korzystna w odległości ...

Powierzchnia
3 960,00 m2
Cena za m2
35,35 zł
cena 140 000 
działka na sprzedaż - Bolimów, Nowe Kęszyce

Grodzisk Mzowiecki, Grodzisk Mazowiecki
działka na sprzedaż

AKM-GS-54764

Na sprzedaż działka budowlana z małym domkiem w Grodzisku Mazowieckim. Działka o nieregularnym kształcie i pow. 1400 m2 jest częściowo ogrodzona siatką. Na działce jest niewielki domek o pow. ok. 50 m2 składający się z pokoju, kuchni, przedpokoju i łazienki z wc. Domek ...

Powierzchnia
1 368,00 m2
Cena za m2
615,50 zł
cena 842 000 
działka na sprzedaż - Grodzisk Mzowiecki, Grodzisk Mazowiecki
Kryteria wyszukiwania

rozumiem