Radziejowice, Adamów-Wieś
działka na sprzedaż

AKS-GS-52152

Do sprzedania słoneczna działka budowlana o pow. 1593 m2  w miejscowości Adamów-Wieś gmina Radziejowice. Nieruchomość położona w drugiej linii zabudowy 50 m od drogi gminnej  asfaltowej. Gaz, woda, prąd, kanalizacja i linia telefoniczna w drodze gminnej. Teren objęty ...

Powierzchnia
1 593,00 m2
Cena za m2
205,90 zł
cena 328 000 
działka na sprzedaż - Radziejowice, Adamów-Wieś

Radziejowice, Adamów-Wieś
działka na sprzedaż

AKS-GS-52150

Do sprzedania słoneczne  działki budowlane o pow. 1200 m2,druga działka 1200 m2, położone w miejscowości Adamów-Wieś gmina Radziejowice. Nieruchomości położone bezpośrednio przy oświetlonej asfaltowej drodze gminnej. Gaz, woda, prąd, kanalizacja i linia telefoniczna ...

Powierzchnia
1 200,00 m2
Cena za m2
200,00 zł
cena 240 000 
działka na sprzedaż - Radziejowice, Adamów-Wieś

Puszcza Mariańska, Nowy Łajszczew
działka na sprzedaż

AKS-GS-51974

Działka rolna o szerokości ok. 68 m i długości ok. 630 m. Działka jest nieogrodzona i niezagospodarowana. Możliwość uzyskania warunków zabudowy zarówno siedliskowej jak i domu wolnostojącego. Okolice bardzo cicha środek wsi z luźną, rozrzuconą zabudową.

Powierzchnia
43 000,00 m2
Cena za m2
12,00 zł
cena 516 000 
działka na sprzedaż - Puszcza Mariańska, Nowy Łajszczew

Grodzisk Mazowiecki, Janinów
działka na sprzedaż

AKM-GS-51857

Duża działka budowlano leśna położona  5 km od Grodziska Maz. w miejscowości Janinów na pograniczu prestiżowego osiedla domów jednorodzinnych Czarny Las. Bardzo malownicze położenie.  W bezpośrednim sąsiedztwie las i luźna zabudowa jednorodzinna. Na działce starodrzew ...

Powierzchnia
3 850,00 m2
Cena za m2
190,00 zł
cena 731 500 
działka na sprzedaż - Grodzisk Mazowiecki, Janinów

Skierniewice, Budy Grabskie
działka na sprzedaż

AKS-GS-51302

Działka leśna z 80-letnim drzewostanem z przewagą sosny. Nie ma możliwości budowy domu. Działka zlokalizowana jest w Budach Grabskich.

Powierzchnia
3 200,00 m2
Cena za m2
15,62 zł
cena 50 000 
działka na sprzedaż - Skierniewice, Budy Grabskie

Baranów, Stanisławów
działka na sprzedaż

AKM-GS-51291

Stanisławów gm. Baranów działka o powierzchni 5900 m2 - na sprzedaż. Duża działka o powierzchni 5900 m2 i wymiarach 37 x 159,5, składająca się z dwóch odrębnych działek. Dla działki wydane aktualne warunki zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie sali konferencyjno-widowiskowej ...

Powierzchnia
5 900,00 m2
Cena za m2
130,00 zł
cena 767 000 
działka na sprzedaż - Baranów, Stanisławów
Kryteria wyszukiwania

rozumiem