Radziejowice, Adamów-Wieś
działka na sprzedaż

AKS-GS-50587

Do sprzedania słoneczna działka budowlana w miejscowości Adamów-Wieś gmina Radziejowice. Nieruchomość położona bezpośrednio przy oświetlonej asfaltowej drodze gminnej. Gaz, woda, prąd, kanalizacja i linia telefoniczna przy działce. Teren objęty MPZP. Plan dopuszcza ...

Powierzchnia
2 100,00 m2
Cena za m2
233,33 zł
cena 490 000 
działka na sprzedaż - Radziejowice, Adamów-Wieś

Mszczonów (gw), Adamowice
działka na sprzedaż

AKM-GS-50206

Adamowice wieś w Gminie Mszczonów - działka rolno - budowlana o powierzchni 6300 m2 - na sprzedaż. Działka składa się z czterech odrębnych działek o łącznej powierzchni 6.300 m2. Działka w kształcie litery L. Dojazd do nieruchomości drogą gminną asfaltową. Szerokość ...

Powierzchnia
6 300,00 m2
Cena za m2
79,37 zł
cena 500 000 
działka na sprzedaż - Mszczonów (gw), Adamowice

Kampinos, Komorów
działka na sprzedaż

AKM-GS-49848

Piękna działka budowlana o pow. 1154 m2, położona w miejscowości Komorów, gm. Kampinos. Wymiary działki 34x33m, dłuższym bokiem przylegająca do drogi wewnętrznej. Działka w 5 linii zabudowy od drogi gminnej. Leży w otulinie Kampinoskiego Parku Krajobrazowego co daje ...

Powierzchnia
1 154,00 m2
Cena za m2
155,98 zł
cena 180 000 
działka na sprzedaż - Kampinos, Komorów

Radziejowice, Adamów-Wieś
działka na sprzedaż

AKM-GS-49745

Do sprzedaży działka budowlana w pięknej i malowniczo położonej miejscowości Adamów-Wieś, gm. Radziejowice, pow. Żyrardów. Działka o powierzchni 4100 m2, ogrodzona, atrakcyjnie położona w cichej i spokojnej okolicy. W sąsiedztwie domy rekreacyjne i jednorodzinne. Nieruchomość ...

Powierzchnia
4 100,00 m2
Cena za m2
124,88 zł
cena 512 000 
działka na sprzedaż - Radziejowice, Adamów-Wieś

Kampinos, Pasikonie
działka na sprzedaż

AKM-GS-49585

Działka siedliskowa, z wydanymi warunkami zabudowy, o pow. 3416 m2, położona w miejscowości Pasikonie, gm. Kampinos. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach 110x31m. Dłuższym bokiem przylegająca do drogi dojazdowej, w której kupujący będzie miał swój udział.  W ...

Powierzchnia
3 416,00 m2
Cena za m2
72,89 zł
cena 249 000 
działka na sprzedaż - Kampinos, Pasikonie

Skierniewice, Dębowa Góra
działka na sprzedaż

AKS-GS-49522

Piękna ziemia - działka budowlano-rolna niedaleko Skierniewic , dojazd drogą asfaltową - raptem 10 minut samochodem od Skierniewic lub PKS-em. Naokoło piękne rozwijające się budownictwo jak i kilka firm. Działka ma kształt prostokąta o wym. 60,50 m x 275 m. Obok działki ...

Powierzchnia
16 511,00 m2
Cena za m2
22,71 zł
cena 375 000 
działka na sprzedaż - Skierniewice, Dębowa Góra
Kryteria wyszukiwania

rozumiem