nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Grodzisk Mazowiecki, Centrum

Grodzisk Mazowiecki, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

AKM-MS-55583

Do sprzedaży mieszkanie usytuowane w Centrum Grodziska Mazowieckiego o pow. 54,26 m2 znajdujące się na 1 piętrze w nowym bloku 3 piętrowym . Dwa pokoje 22 i 11 m2 n, na ścianach gładź gipsowa, kuchnia 8 m2 oddzielna widna, łazienka 4m2, oddzielne WC 2 m2 oraz korytarz ...

Powierzchnia
54,26 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
13 269,44 zł
cena 720 000 
mieszkanie na sprzedaż - Grodzisk Mazowiecki, Centrum

Skierniewice
mieszkanie na sprzedaż

AKM-MS-55558

Bardzo ładne słoneczne mieszkanie (wschód/zachód), czteropokojowe o powierzchni 85,4m2. Położone w Skierniewicach ul. Reymonta na trzecim piętrze. Wygodny i funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Cztery pokoje (22,4 m2, 9,14 m2 i dwa po (10,26 m2). Widna kuchnia z spiżarnią ...

Powierzchnia
85,40 m2
Piętro
3
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
8 000,00 zł
cena 683 200 
mieszkanie na sprzedaż - Skierniewice

Grodzisk Mazowiecki, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

AKM-MS-55553

DO SPRZEDANIA : BARDZO ŁADNE , ROZKŁADOWE I KLIMATYCZNE MIESZKANIE  O POWIERZCHNI 52,05 M 2. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęty AGD ( lodówko -zamrażarka, płyta indukcyjna, piekarnik, zmywarka,  pralka, okap) i  składa się z: salonu z aneksem ...

Powierzchnia
52,05 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
13 928,91 zł
cena 725 000 
mieszkanie na sprzedaż - Grodzisk Mazowiecki, Centrum

Grodzisk Mazowiecki
mieszkanie na sprzedaż

AKM-MS-55282

Grodzisk Mazowiecki piękne mieszkanie na parterze w nowym budynku - na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 79,46 m2 usytuowane na parterze trzypiętrowego budynku. Rozkład mieszkania: - aneks kuchenny z salonem o pow. 38 m2 z salonu wyjście do ogródka /20m2/. - ...

Powierzchnia
79,46 m2
Piętro
parter
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
12 583,69 zł
cena 999 900 
mieszkanie na sprzedaż - Grodzisk Mazowiecki

Żyrardów, Wschód
mieszkanie na sprzedaż

AKM-MS-55234

Położone na osiedlu Wschód ładne i duże mieszkanie do zamieszkania. Mieszkanie trzypokojowe (ok 22+12+10m) z kuchnią, łazienką i osobnym WC. Dodatkowo widna garderoba i powierzchni ok. 5m użytkowana obecnie jako gabinet. Duży (10m) balkon. W piwnicy komórka lokatorska. Czynsz ...

Powierzchnia
72,40 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
9 102,21 zł
cena 659 000 
mieszkanie na sprzedaż - Żyrardów, Wschód

Grodzisk Mazowiecki
mieszkanie na sprzedaż

AKM-MS-55012

Do sprzedania duże ładne mieszkanie w Grodzisku Mazowieckim na osiedlu Diamentowa. Mieszkanie w stanie deweloperskim znajduje się na 2 piętrze w nowym 6-cio piętrowym bloku z windą. W skład lokalu o powierzchni 81,22 m2 wchodzą następujące pomieszczenia: salon z ...

Powierzchnia
81,22 m2
Piętro
2
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
11 499,63 zł
cena 934 000 
mieszkanie na sprzedaż - Grodzisk Mazowiecki
Kryteria wyszukiwania

rozumiem