33
ofert
350,00 zł/m2 cena: 350 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Do kupienia bardzo ładna działka budowlana w miejscowości Budy Grzybek gmina Jaktorów. Działka o pow. 1000 m2 ma wymiary 31 x 32 m. Znajduje się w spokojnej okolicy w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Działka jest równa, ma kształt kwadratu, jest ogrodzona z dwóch stron. W drodze przy działce jest prąd i woda.
Dobry dojazd do centrum Jaktorowa, gdzie jest Urząd Gminy i punkty usługowo-handlowe - 2,7 km. Do stacji PKP 3 km, do szkoły ok. 2 km. W pobliżu przystanek autobusowy w odległości ok. 350 m, skąd jeździ autobus do Grodziska Mazowieckiego.

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty AKM-GS-55585
Powierzchnia 1 000,00 m²
Przeznaczenie działki budowlana
Standard
Wymiary działki 31 x 32 m

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

oferta specjalna
działka na sprzedaż - Jaktorów, Budy-Grzybek

Jaktorów, Budy-Grzybek
działka na sprzedaż

AKM-GS-54072

Bardzo ładna działka budowlana z przeznaczeniem pod budownictwo jednorodzinne z zachowaniem walorów krajobrazowych. Sucha, płaska z dobrym dojazdem, w cichej i spokojnej okolicy.  Dookoła wiele terenów spacerowych, trochę lasów. W ofercie są trzy działki o podobnej ...

Powierzchnia
2 250,00 m2
Cena za m2
130,00 zł
cena 292 500 
działka na sprzedaż - Jaktorów, Budy-Grzybek

Jaktorów, Budy-Grzybek
działka na sprzedaż

AKM-GS-54917

Na sprzedaż bardzo ładne działki z nowego podziału w Budach Grzybek gm. Jaktorów. Działki są równe suche w ładnej okolicy i dobrej lokalizacji. Wielkość działek: 1000-1135 m2. Wokół działki niezabudowane i zabudowa jednorodzinna. Media: prąd i gaz w odległości ok.100 ...

Powierzchnia
1 135,00 m2
Cena za m2
288,99 zł
cena 328 000 
działka na sprzedaż - Jaktorów, Budy-Grzybek

Jaktorów, Budy-Grzybek
działka na sprzedaż

AKM-GS-54918

Bardzo ładna działka w Budach Grzybek gm. Jaktorów. Działka ma kształt prostokąta, jest równa i sucha. Wokół zabudowa jednorodzinna i działki niezabudowane. Wszystkie media w pobliżu w odległości ok. 100-150 m. Bardzo dobra lokalizacja, do stacji PKP i innych obiektów ...

Powierzchnia
963,00 m2
Cena za m2
289,72 zł
cena 279 000 
działka na sprzedaż - Jaktorów, Budy-Grzybek

Jaktorów, Budy-Grzybek
działka na sprzedaż

AKM-GS-54919

Do sprzedania atrakcyjna działka w Budach Grzybek gm. Jaktorów. Działka jest położona w cichej, spokojnej okolicy wśród działek niezabudowanych. Teren przylega bezpośrednio do urokliwej rzeczki. W pobliżu wszystkie media w odległości ok. 150 m. Dobra lokalizacja - ...

Powierzchnia
1 092,00 m2
Cena za m2
289,38 zł
cena 316 000 
działka na sprzedaż - Jaktorów, Budy-Grzybek